"Każdy człowiek jest innym kwiatem w ogrodzie wszechświata. Dlatego emanuje sobie tylko właściwym pięknem" Aldona Różanek

niedziela, 29 marca 2015

5. Anioł, forsycja i ...modelki

Dziś światło dzienne ujrzy kolejny anioł z masy solnej. Tym razem typowo wiosenny - w pastelowej, zielonej sukience.


A na balkonie wiosna na całego :) 
Oto forsycja - w pełni rozkwitnięta, ukazująca swoją słoneczną tonację.
Z jakąż niecierpliwością i nadzieją czekałam na kwitnienie tego wczesno wiosennego krzewu! 
 
Z daleka ten rozświetlony krzew robi na mnie fantastyczne wrażenie - płonąca kula przyciągająca wzrok, wywołująca uśmiech na twarzy. Mój słoneczny krzew na razie jest niepozorny, ale swoim urokiem sprawia mi radość!

Czarna porzeczka zimowała na balkonie, teraz też się budzi:


Jak w każdy weekend wybraliśmy się do pobliskiego lasu. Prognozy przewidywały deszczowy dzień, ale to nas wcale nie zniechęciło - z cukru przecież nie jesteśmy! Dziś na leśnej drodze do zdjęć pozowały nam trzy modelki ze złotymi oczami. Może to zaczarowane królewny z bajki. 
Kto to wie ?
Jedna rozsiadła się wygodnie na kamieniu, by po chwili leniwie się przeciągnąć:Co kawałek coś skakało, coś pełzało. Musieliśmy mocno uważać by nikogo nie nadepnąć. Nadchodzi okres, w którym żaby przystąpią do godów i składania skrzeku. Bo cóż warty byłby świat bez żab... i bez tego ich żabiego cudnego rechotu...

Aha, moi Drodzy! Sadźmy forsycje! Niech każdej wiosny te słoneczne kule słońca przynoszą nam mnóstwo radości!  

Do miłego! 

7 komentarzy:

 1. Śliczna forsycja! W pełni popieram, sadźmy forsycje! Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Joasiu fajny ten Aniołek , a forsycję tez mam w ogrodzie i to całkiem sporą. Lubią jej żółte kwiaty bo to jedna z oznak wiosny. Dziekuje , że zaglądasz do mnie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Twój solny aniołek jest śliczny. Słoneczną forsycję też uwielbiam, Mam, ale w ogródku. Kilka żabek z Twojego spaceru mogłoby trafić do mojego oczka wodnego, bo lubię je. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uroczy jest ten wiosenny aniołek Joasiu. Życzę Ci wspaniałych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Przesyłam świąteczne uściski.

  OdpowiedzUsuń
 5. :) Piękne kwiatuszki, a aniołek ma super sukienkę, w moim ulubionym kolorku

  OdpowiedzUsuń